|
|
|
|
| Tweetnij | |||||
| DODAŁ: Jakub Koberling | 21 kwietnia 2026r. godz. 21:59:55 | |||||
| |||||
|
We wtorek, 21 kwietnia 2026 roku, około godziny 18:20, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do którego doszło 107 kilometrze autostrady A2 w okolicach Nowego Tomyśla. Jak się okazało, samochód ciężarowy uderzył w oznakowany pojazd obsługi autostrady na pasie prowadzącym w kierunku Warszawy. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Tomyślu i zastęp z OSP Miedzichowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku zdarzenia poszkodowany został pracownik obsługi autostrady, który znajdował się w rejonie prowadzonych prac drogowych. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Na czas prowadzonych działań ruch na Autostradzie A2 był całkowicie zablokowany. Źródło: PNT.INFO.PL; KPP Nowy Tomyśl |