|
|
|
|
| Tweetnij | |||||
| DODAŁ: Jakub Koberling | 25 kwietnia 2026r. godz. 01:00:00 | |||||
| |||||
|
W piątek, 13 marca 2026, rusza nowy projekt "Bez Montażu". To podcast tworzony wspólnie przez Gminę Nowy Tomyśl oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Nowym Tomyślu. Pierwszym gościem będzie Milan Pawelec, który niedawno został motocyklowym Mistrzem Europy w klasie Moto2. Milan ma 18 lat i pochodzi z Nowego Tomyśla. Jego droga do tytułu była wyjątkowo emocjonująca i rozstrzygnęła się dopiero w ostatnim wyścigu sezonu na torze Ricardo Tormo w Walencji. Choć startował z czwartej pozycji i przez większość czasu gonił liderów, zachował zimną krew do samego końca. Wykorzystał błąd przeciwnika na ostatnim okrążeniu, wygrał wyścig i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. To ogromne osiągnięcie, bo Milan jest dopiero czwartym debiutantem w historii, który sięgnął po ten tytuł w swoim pierwszym sezonie startów. Zanim trafił do Moto2, odnosił sukcesy w zawodach pit bike, serii European Talent Cup oraz niemieckich mistrzostwach IDM Superstock 1000. Był też pierwszym Polakiem startującym w prestiżowym cyklu RedBull Rookies Cup. To będzie świetna okazja, żeby lepiej poznać człowieka, który swoimi wynikami promuje nasz region na największych torach wyścigowych Europy. Aktualizacja, 5 czerwca 2026 roku, godzina 19:01:
ODCINEK 7 Aktualizacja, 23 maja 2026 roku, godzina 20:10:
ODCINEK 6 Aktualizacja, 8 maja 2026 roku, godzina 20:06:
ODCINEK 5 Aktualizacja, 25 kwietnia 2026 roku, godzina 1:00:
ODCINEK 4 Aktualizacja, 11 kwietnia 2026 roku, godzina 0:02:
ODCINEK 3 Aktualizacja, 28 marca 2026 roku, godzina 1:24:
ODCINEK 2 Aktualizacja, 13 marca 2026 roku, godzina 19:00:
ODCINEK 1 |