|
|
|
|
| Tweetnij | |||||
| DODAŁ: Jakub Koberling | 29 grudnia 2025r. godz. 15:05:42 | |||||
|
IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu wydało komunikat ostrzegawczy na obszar powiatu nowotomyskiego. Zjawisko: oblodzenie. Pierwszy stopień zagrożenia. Ważność ostrzeżenia od godz. 19:00 dnia 29.12.2025 do godz. 07:00 dnia 30.12.2025. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80%. Źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej |