|
|
|
|
| Tweetnij | |
| DODAŁ: Jakub Koberling | 12 grudnia 2025r. godz. 16:41:12 | |
|
|
IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu wydało komunikat ostrzegawczy na obszar powiatu nowotomyskiego. Zjawisko: gęsta mgła. Pierwszy stopień zagrożenia. Ważność ostrzeżenia od godz. 18:00 dnia 12.12.2025 do godz. 09:00 dnia 13.12.2025. Prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność może miejscami wynosić poniżej 200 m. Lokalnie mgła może osadzać szadź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80%. Źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej |
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||