|
|
|
|
| Tweetnij | |||||
| DODAŁ: Jakub Koberling | 3 grudnia 2025r. godz. 19:38:12 | |||||
|
Burmistrz Nowego Tomyśla oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury zapraszają na Jarmark Świąteczny, odbywający się pod hasłem: "Wyłącz ekran, włącz rodzinę". Jarmark odbędzie się w sobotę, 6 grudnia 2025 roku, w godzinach 14:00 - 21:00, na placu Niepodległości w Nowym Tomyślu. Poniżej na plakacie znajduje się szczegółowy program: ![]() |