rsslogo
12h 24h 48h

DODAŁ: JK i KM | 20.10.2018 godz. 21:14:00

W jakim lokalu wyborczym głosować? Przedstawiamy obwody do głosowania na terenie powiatu nowotomyskiego [NIEAKTUALNE]



Wybory do rady gminy, do rady powiatu i do sejmiku województwa oraz wybory wójta, (burmistrza) zostaną przeprowadzone w dniu 21 października 2018 roku, w godzinach od 7:00 do 21:00.

Gdzie głosować w wyborach samorządowych na terenie powiatu nowotomyskiego? W jakim lokalu mieści się komisja wyborcza? W niektórych przypadkach wyborcy będą głosować w nowych miejscach, niż to bywało w poprzednich wyborach, dlatego zachęcamy o sprawdzenie swojego obwodu.

Poniżej przedstawiamy wszystkie obwody na terenie wszystkich gmin z powiatu nowotomyskiego.

Przypomnijmy:

- Listy kandydatów na wójta/burmistrza ze wszystkich gmin powiatu nowotomyskiego

- Listy kandydatów na radnych ze wszystkich gmin powiatu nowotomyskiego

- Listy kandydatów do Rady Powiatu Nowotomyskiego


WYBIERZ GMINĘ:


GMINA
NOWY TOMYŚL
1
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. 3 Stycznia 12 Nowy Tomyśl
ulice: Chmielna, Cicha, Kamienna, Kanałowa, Komunalna, Marii Konopnickiej, Łąkowa, Piaskowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Różana, Sadowa, Spokojna, Floriana Ślósarskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Wodna, Zakątek, Żwirowa

2
Nowotomyski Ośrodek Kultury, ul. Tysiąclecia 3 Nowy Tomyśl
ulice: Adama Asnyka, Bohaterów, Długa, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Marszałka Piłsudskiego, Plac Fryderyka Chopina, Plac Niepodległości, Juliana Tuwima

3
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wierzbowa 1 Nowy Tomyśl
ulice: Wojciecha Barteckiego, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Celna, Marii Curie Skłodowskiej, Jana Pawła II, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Olchowa, Plac Dworcowy, Radosna, Władysława Reymonta, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Targowa, Topolowa, Tysiąclecia, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zakładowa

4
Przedszkole Nr 5, ul. Nowa 23 Nowy Tomyśl
ulice: Akacjowa, Ignacego Baranowskiego, Daliowa, Dojazd, Gronowa, Klonowa, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Lawendowa, Łanowa, Nowa, Osiedle Tęczowe, Osiedlowa, Paprocka, Poznańska, Półwiejska, Rolna, Henryka Sienkiewicza, Słonecznikowa, Storczykowa, Szpitalna, Świerkowa, Wiejska, Zagrodowa, Zbożowa

5
Przedszkole Nr 2, Osiedle Stefana Batorego 19 Nowy Tomyśl
Osiedle Stefana Batorego 1 - 38, ulice: Zbąszyńska

6
Żłobek, Osiedle Stefana Batorego 18 Nowy Tomyśl
Osiedle Stefana Batorego 39 - 51 ulice: Agrestowa, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Stanisława Musiała, Poziomkowa, Emilii Sczanieckiej, Truskawkowa

7
Przedszkole Nr 4, Osiedle Północ 8 Nowy Tomyśl
Osiedle Północ 1 - 24

8
Szkoła Podstawowa Nr 3, Osiedle Północ 25 Nowy Tomyśl
Osiedle Północ 26 - 36, ulice: Działkowa, dr Kazimierza Hołogi, Jana Janusa, Koszykowa, 3 Stycznia, Wiatrakowa, Wiklinowa, Zacisze, Zaułek, Zielona

9
Wiejski Dom Kultury, ul. Wolsztyńska 1 Boruja Kościelna
Boruja Kościelna, Boruja Nowa, Cicha Góra, Szarki

10
Wiejski Dom Kultury, ul. Sątopska 3 Bukowiec
Bukowiec

11
Przedszkole Nr 3, ul. 3 Stycznia 70 Nowy Tomyśl
Przyłęk

12
Strażnica OSP, ul. Nowotomyska 25 Jastrzębsko Stare
Grubsko, Jastrzębsko Stare, Sękowo

13
Świetlica Wiejska, 165 Paproć
Chojniki, Paproć

14
Przedszkole, ul. Powstańców Wielkopolskich 25 Stary Tomyśl
Glinno, Stary Tomyśl

15
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 18 Wytomyśl
Kozie Laski, Róża, Wytomyśl

16
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 3 Sątopy
Nowa Róża, Sątopy

17
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej SZPITAL, Henryka Sienkiewicza 3 Nowy Tomyśl
Szpital



GMINA
ZBĄSZYŃ
1
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera, ul. Mostowa 10 Zbąszyń
Zbąszyń ulice: Ariańska, Czechowica, Dąbrowskiej, Doktora Piotrowskiego, Garbarska, Husycka, Kawczyńskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Miodowa, Mostowa, Na Kępie, Orzeszkowej, Plac Reymonta, Poznańska, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Topolowa, Warszawska, Żeromskiego

2
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera, ul. Mostowa 10 Zbąszyń
Nowy Dwór, Strzyżewo

3
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu, ul. Powstańców Wielkopolskich 43 Zbąszyń
Zbąszyń ulice: Błonie, Folwarczna, Generała Dowbor Muśnickiego, Generała Taczaka, Gimnastyczna, Janiszewskiego, Księdza Pohla, Księdza Wawrzyniaka, Kudlińskiego, Leśna, Marcińca, Ogrodowa, Piłkarska, Podporucznika Klemczaka, Podporucznika Mielżyńskiego, Polna, Poprzeczna, Porucznika Krausego, Porucznika Zenktelera, Powstańców Wielkopolskich, Przysiółki, Sadowa, Tomasza Śliwy, Woźnej, Zaułek Strzelecki

4
Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła, ul. Rynek 8 Zbąszyń
Zbąszyń ulice: 17 Stycznia nr 1 - 17b, 62 - 80, Basztowa, Batorego, Chłodna, Chmielna, Garczyńskich, Generała Michała Milewskiego, Jeziorna, Kolonia, Kościelna, Krakowska, Krótka, Łazienki, Marcinkowskiego, Plac Rybaki, Plac Wolności, Porucznika Żwirki, Przedmieście Święty Wojciech, Rynek, Senatorska, Sportowa, Świętomikołajska, Targowisko, Wypoczynkowa nr: 1 - 4, Wypoczynkowa nr 5, Zaułek Kapłański, Zaułek Łaziebny, Zaułek Ramów Sukienniczych, Zaułek Sądowy, Zaułek Starego Mielcucha, Zaułek Tkacki, Zbąskich, Żydowska

5
Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zbąszyń, ul. 17 Stycznia 59a Zbąszyń
Zbąszyń ulice: 17 Stycznia nr: 20 - 38a, 17 Stycznia nr: 39 - 59C, Akacjowa, Ciświckich, Dolna, Działkowa, Graniczna, Holenderska, inżyniera Ryszarda Pitury, Inżyniera Wigury, Jacentego Janka, Kolejowa, Łąkowa, Młyńska, Plac Dworcowy, Promenada, Rajewo, Rejtana, Słoneczna, Spacerowa, Wodna, Zielona, Zygmunta I Starego

6
Gimnazjum w Chrośnicy, 54 Chrośnica
Chrośnica, Nowe Jastrzębsko, Stefanowice

7
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, 40 Łomnica
Łomnica, Przychodzko

8
Sala wiejska w Stefanowie, 59 Stefanowo
Stefanowo, Zakrzewko

9
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Woźnej, ul. Prandoty 76 Przyprostynia
Przyprostynia

10
Sala wiejska w Nowej Wsi Zbąskiej, 19A Nowa Wieś Zbąska
Dąbrowa, Nowa Wieś, Nowa Wieś Zbąska, Perzyny

11
Sala wiejska w Nądni, ul. Główna 42 Nądnia
Nądnia



GMINA
OPALENICA
1
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich, ul. Poznańska 37 Opalenica
Akacjowa, Dr Ludwika Adamczyka, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, ks. Antoniego Gustowskiego, Jesionowa, Jodłowa, Gen. Józefa Karge, Jana Kasprowicza, Kasztanowa, Marcina Milczyńskiego, Stanisława Moniuszki, Gen. Józefa Niemojewskiego, Leśna, Parkowa, Poznańska numery nieparzyste od nr 37 do nr 117 i numery parzyste od nr 40 do nr 144, Stanisława Przybyszewskiego, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Ticza Bara, Henryka Wieniawskiego, Dr Ireneusza Wierzejewskiego, Zarzecze.

2
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich, Farna 5 Opalenica
Farna, 27 Grudnia, Jana Pawła II, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mostowa, Niegolewskich, Opalińskich, Podzamcze, Poznańska numery nieparzyste od nr 1 do nr 35a i numery parzyste od nr 2 do nr 38, Władysława Stanisława Reymonta, Rynek, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Strumykowa, Szkolna, Wodna, Zamkowa, Zielona, Źródlana, Plac Józefa Piłsudskiego.

3
Centrum Kultury i Biblioteka im. Powstańców Wielkopolskich, Osiedle Centrum 11 Opalenica
Osiedle Centrum

4
Zespół Szkół, ul. Gimnazjalna 1 Opalenica
Energetyczna, Gimnazjalna, Jaśminowa, Marii Konopnickiej, Klonowa, Magnoliowa, 3 Maja, Młyńska, Nowotomyska, Powstańców Wielkopolskich, Półwiejska, Bolesława Prusa, Rolna, Różana, Spokojna, Wspólna, Wyzwolenia numery nieparzyste od nr 27 do nr 99 i numery parzyste od nr 34 do nr 106, Stefana Żeromskiego.

5
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich, ul. Farna 5 Opalenica
Jana Henryka Dąbrowskiego, Dworcowa, Kolonia, Kręta, Nowa, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Porażyńska, Powstańca Kozaka, Przemysłowa, Skośna, Słodka, Stanisława Staszica, 5 Stycznia, Wiejska, Wyzwolenia numery nieparzyste od nr 1 do nr 25 i numery parzyste od nr 2 do nr 32, Zbożowa.

6
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Poznańska 5 Wojnowice
Wojnowice

7
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 8 Dakowy Mokre
Kozłowo, Uścięcice, Dakowy Mokre

8
Sala Wiejska, ul. Opalenicka 6 Sielinko
Kopanki, Troszczyn, Bukowiec Stary, Porażyn Ośrodek, Porażyn Tartak, Sielinko, Terespotockie, Urbanowo

9
Świetlica Wiejska, 36 Jastrzębniki
Jastrzębniki, Łęczyce, Porażyn

10
Wiejski Dom Kultury, 84 Rudniki
Łagwy, Niegolewo, Rudniki



GMINA
LWÓWEK
1
Szkoła Podstawowa im. E. Sczanieckiej w Lwówku ul. Szkolna 4, 64 - 310 Lwówek, Szkolna 4 Lwówek
Lwówek, Ulice: Aleje Emilii Sczanieckiej-numery parzyste od numeru 58 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 61 wzwyż; Gimnazjalna; Kamionki, Kasztanowa-numery parzyste i numery nieparzyste od numeru 11 wzwyż; Leśna; Magazynowa od nr 2 do numeru 8; Młyńska numery parzyste od numeru 4 wzwyż i numery nieparzyste, Modrakowa; Nowotomyska-- numery parzyste od numeru 20 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 17 wzwyż; Ogrodowa; Opalenicka; Parkowa-numer 2; Pniewska-numery parzyste od numeru 50 wzwyż i numery nieparzyste od numeru 41 wzwyż; Południowa, Posadowska; Sadowa; Słoneczna; Sportowa; Wiśniowa; Zamkowa; Zbigniewa Świtalskiego; Zielona.

2
Szkoła Podstawowa im. E. Sczanieckiej w Lwówku ul. Szkolna 4, 64 - 310 Lwówek, ul. Szkolna 4 Lwówek
Lwówek, Ulice: 3 Stycznia; 3 Maja; Aleje Emilii Sczanieckiej-numery parzyste od 2 do 56 i numery nieparzyste od 1 do 59; Długa; Gołębia; Grobla; Kasztanowa-numery nieparzyste od 1 do 9; Kościelna; Magazynowa-numer 1; Młyńska-numer 2; Nowotomyska-numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 15; Osiedle Władysława Jagiełły; Parkowa-numer 1 i 3; Pniewska-numery parzyste od numeru 2 do 48 i numery nieparzyste od numeru 1 do 39; Polna; Powstańców Wlkp. ; Ratuszowa; Rynek: Stefana Wittmanna; Szkolna; Średnia; Świętej Barbary; Świętojańska; Źródlana.

3
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lwówku Al. E. Sczanieckiej 56, 64 - 310 Lwówek, al. E. Sczanieckiej 56 56 Lwówek
Chmielinko; Sołectwo Grońsko; Sołectwo Krzywy Las; Sołectwo Józefowo z miejscowościami Józefowo i Mokre Ogrody oraz Sołectwo Lipka Wielka i Sołectwo Władysławowo.

4
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Powstańców Wlkp. w Posadowie, Posadowo 30, 64 - 310 Lwówek, 30 Posadowo
Sołectwo Konin; Sołectwo Pawłówek; Sołectwo Posadowo z miejscowościami Posadowo i Posadówek oraz Sołectwo Zgierzynka z miejscowościami Zgierzynka i Podlesie.

5
Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach, Brody 1, 64 - 310 Lwówek, 1 Brody
Sołectwo Pakosław; Sołectwo Brody z miejscowościami Brody i Marszewo; Sołectwo Zygmuntowo i Sołectwo Bródki

6
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. K. Makuszyńskiego w Zębowie ul. Długa 1, Zębowo, 64 - 310 Lwówek, ul. Długa 1 Zębowo
Sołectwo Zębowo z miejscowością Zębowo i Tarnowiec oraz Sołectwo Linie, Sołectwo Komorowice z miejscowościami Komorowice i Grudzianka, Sołectwo Komorowo oraz Sołectwo Wymyślanka.



GMINA
KUŚLIN
1
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Leśna 13 Kuślin
Chraplewo, Dąbrowa, Dąbrowa Nowa, Kuślin: ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul Boczna, ul. Emilii Szcanieckiej, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Radosna, ul. Wodna, Głuponie 1A - 38A, 66 - 83, 96 - 102, 39 - 65B, 84 - 95A, Michorzewko

2
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole, ul. Szkolna 2 Michorzewo
Michorzewo, 50, ul. E. Sczanieckiej, ul. Kościelna, ul. Opalenicka, ul. Parkowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Szkolna, ul. Osiedlowa, 52 - 88, Turkowo, Trzcianka, Śliwno: parzyste: 50 - 52A, 55, 60 - 61B, 75 - 86, 2 - 49B, nieparzyste: 51 - 53, parzyste: 54 - 56, 57 - 59A, 62 - 74A

3
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole, ul. Lipowa 51 Wąsowo
Wąsowo: Cegielnia, Leśniczówka, ul. Lwówecka, ul. Nowotomyska, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska, ul. Północna, ul. Wiatrakowa, ul. Wytomyska, Wąsóko, ul. Jana Rożka, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Sadowa, ul. Stare Koszary, ul. Szkolna, ul. Wschodnia, ul. Błotna, ul. Grodziska, ul. Krótka, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Św. Wawrzyńca, ul. Zachodnia



GMINA
MIEDZICHOWO
1
Sala wiejska w Bolewicach, ul. Świebodzińska 8 Bolewice
Sołectwa: Bolewice, Bolewicko, Grudna. Wsie: Bolewice, Bolewicko, Grudna, Glinki, Modrzewina, Smolarnia, Sępolno, Węgielnia

2
Szkoła Podstawowa w Miedzichowie, ul. Szkolna 6 Miedzichowo
Sołectwa: Błaki, Jabłonka Stara, Lewiczynek, Łęczno, Toczeń, Miedzichowo, Piotry, Prądówka, Stary Folwark, Szklarka Trzcielska, Zachodzko. Wsie: Błaki, Jabłonka Stara, Leśny Folwark, Lewiczynek, Lubień, Łęczno, Miedzichowo, Pąchy, Piotry, Prądówka, Silna Nowa, Stary Folwark, Szklarka Trzcielska, Toczeń, Trzciel-Odbudowa, Zachodzko, Zawada


Jakość powietrza - Nowy Tomyśl
Jakość powietrza - Boruja Kościelna
Jakość powietrza - Zbąszyń
Rozkład jazdy
Rozkład jazdy
Harmonogramy odbioru odpadów
Harmonogramy odbioru odpadów
Godziny pracy / Dyżury aptek
Godziny pracy/Dyżury aptek